Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от nightmaretg »

Здравейте колеги! От доста време насам във форума може да се намери информация за греди :) , но почти няма препоръки за това, при кое момиче да ходиме :| . Истината е че ако се сподели публична информация за някое качествено момиче, то потокът от хора при нея ще нарастне и има голяма вероятност, въпросната да развали услугата, да вдигне цените или и двете. Един голям недостатък на форума е че почти не се споделя информация за жени от средно висок и висок ценови клас (по настоящем 250+). Тези дни реших да посетя едно момиче от високия клас (400 лв), с лъскави снимки, и обява, която подсказва високо качество. За мое най-голямо учудване тя едвам ме вмести в графика си(или поне така ми се каза, като си уговарях часа) :shock: , но въпреки всичко тя се раздаде невероятно много и останах изключително доволен от услугата, която получих :) . За съжаление тя ми спомена, че ще е за много кратко време.

Взимайки под внимание горенаписаното, аз стигнах до извода, че трябва да има тема, в която доказаните ползватели на услуги си споделяме информация само за качествените жени. Всеки колега си има изисквания, ходи при момичета от различен ценови клас и съответно има информация за различни посетени жрици. Поради това, аз предлагам да споделяме информация за момичетата, при които ходим и ще споделим с други колеги на лични съобщения, по следния начин:

1 - Ценови клас на момичето
2 - Визия
3 - Етнос
4 - Отличителни за момичето неща, по които ползващите такива услуги да разбираме дали си пишеме за едни и същи

И по същество от мен, информация за момичета, които мога да споделя сортирани низходящо по цена.

I 1 - 400 лв
2 - манекенска визия
4 - намира се в един от "Младости"-те, близо до "Фантастико".

II 1 - 300 лв.
2 - висока и симпатична в лице, с големи силиконови гърди
3 - българка
4 - характерно за нея е че си сменя много често терените
III 1 - 250 лв.
2 - естествена блондинка, красива в лице, но в тялопочват да си личат годинките
3 - рускиня
4 - тя е ту във Варна, ту в София. Обикновено е в Лозенец.
IV 1 - около 200 лв. (тук съм малко резервиран - 2 пъти съм бил, като при последния качеството не беше кой знае какво, но пък няма информация за нея във форума)
2 - в лице не става, големи естествени гърди, има нужда да смъкне килограми
3 - българка
4 - в Борово се намира, но обявата й рядко е активна
V 1 - 150 или 200. Сменя си цените
2, 3 и 4 - Полувиетнамка, със силиконови гърди и татуси, много рядко й е активна обявата и даже ще ми е предизвикателство да я намеря, яко някой колега прояви интерес.
VI - 1 - около 150 лв.
2 - миньонче с много финно тяло
3 и 4 - сръбкиня.

Това са професионалистките, които мога да препоръчам. Давам контакти само на лично, срещу контакт(и) на момиче, което да не е циганка, да е слаба, кльощава или с манекенска визия и да е в интервала до 400 лв.
Изображение
nvv
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2023 9:38 am
Благодарил: 1 път

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от nvv »

Колега, ще се радвам да разменим някоя девойка
hard
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 27, 2021 4:59 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от hard »

Полу виетнамката да не е тази - https://www.alo.bg/8290744

Аз лично останах доволен, но е доста тясна и я понаболява и малко се дърпа, но не ме е цакала с времето и не ми е мрънкала. Мен на външен вид доста ми допадна, въпреки че е на годинки, но услугата като цяло не е особено запомняща се.

Честно казано нямам какво да споделя тъй като положението е доста зле, а не бих се доверил на рандом потребители без да има обсъждане с други потребители в някоя тема и да се видят различни мнения.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от nightmaretg »

hard написа: Пон Сеп 18, 2023 8:34 pm Полу виетнамката да не е тази - https://www.alo.bg/8290744

Аз лично останах доволен, но е доста тясна и я понаболява и малко се дърпа, но не ме е цакала с времето и не ми е мрънкала. Мен на външен вид доста ми допадна, въпреки че е на годинки, но услугата като цяло не е особено запомняща се.

Честно казано нямам какво да споделя тъй като положението е доста зле, а не бих се доверил на рандом потребители без да има обсъждане с други потребители в някоя тема и да се видят различни мнения.
Това е моят номер V колега, но идеята е тук да пишеме, кое момиче ни е допаднало, без да постваме линкове, с малко подсказващо инфо, за да може колегите да се ориентираме дали сме били с въпросното момиче. Основната цел на темата е коректните, опитни и реални потребители да си помагаме взаимно(винаги може да видим постовете на даден колега и да преценим дали на въпросния може да се има доверие), като същевременно ограничим максимално информацията към free rider-и и сводници. Напълно съм съгласен, че споделянето с произволни потребители крие рискове, но нека дадем шанс на темата :) .

За да не е съвсем спам, поствам за жена, за която има сравнително малко информация и не е нещо впечатлявощо, но на общия фон аз съм сравнително доволен

VII

1 - странен ценови диапазон 190-350
2, 4 - висока, набито фитнес тяло
3 - рускиня
Изображение
Cactus
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2021 11:47 pm

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от Cactus »

1-200 лв.
2- миньонче, сладуранка в лице, средни силиконови цици, вероятно над 35, нелошо тяло, френско “р”.
3 - българка
4 - в Кръстова вада между мола и околовръстното, хубав апартамент в нова кооперация

Само не разбрах базовата цена ли трябва да споменаваме, щото при тази има и други опции, които малко надвишават четирите стотака.

Иначе мен ме заинтригува манекенката от Младост.
M4ogot
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от M4ogot »

Това единствено е осъществимо със затворена тема видима само за конкретни потребители на форума. Така като пускате отделни детайли пак може да се сети човек за коя става въпрос и пак ще им направите реклама просто не си заслужава особено пък за наглите пачаври на космическите цени ! А тази е голяма лъжкина дето уж била на 400/ч и едвам си вместила графика :P :D :D :D добър маркетингов трик !
Сигурно над 95% от потребителите на тези услуги които следят форума (като извадим сводниците и многото им акаунти) са само кибици и никога нищо няма и да напишат и за това ако напишете нещо добро за някоя ще стане точно както написа колегата - трудно ще се доберете повече при нея, ще вдигне цените и вероятно ще развали и услугата.
За това ако е видимо за всички, всички ще сме печеливши ако само разкриваме гредите.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от nightmaretg »

Cactus написа: Сря Сеп 20, 2023 3:59 am 1-200 лв.
2- миньонче, сладуранка в лице, средни силиконови цици, вероятно над 35, нелошо тяло, френско “р”.
3 - българка
4 - в Кръстова вада между мола и околовръстното, хубав апартамент в нова кооперация

Само не разбрах базовата цена ли трябва да споменаваме...

Иначе мен ме заинтригува манекенката от Младост.
Да колега. Само базовата цена.

Ще ти пратя ЛС за момичето от Младост.
Изображение
Yoloto
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2023 9:36 am

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от Yoloto »

(не знам дали всички са още активни)
Но всички са мн пари. Дайте идеи за по ниски цени

-момиче от кв витоша
1/400лв но с повече неща става 600-700
2/миньонче, мн сладка в лице, с много дълга естествена черна коса
3/ българка
4/ може да платиш с различни методи, много оформен и стегнат засник.

-момиче на повикване (само на адрес), няма професионална обява със снимки но е мн добра.
1) 350лв (включва и някои екстри)
2) много висока, млада (под25), кестенява коса обикноввно вързана.
3) българка,и такава северно африканска страна май)
4) няма големи гърди, малки са, има доста и малко бенки точно над гърдите. Иска да и пратиш твоя снимка с определен начин или знак за да потвърди дали и харесваш и те иска.

- Меги (няма обява) намерих я през телефона на една група.
1) беше 400лв всичко но сега сигурно е повече
2) големи гърди и задник и изкуствена руса коса, много перверзно и секси лице
3) българка

Украинката с черната коса
1) много секси, не е суоер ниска, черна коса и очи
2)400лв и всяка екстра става нагоре до 700
4) името и започва с М

Има и други но тези са топ които се сещам веднага
Последно промяна от Yoloto на Сря Сеп 27, 2023 2:30 pm, променено общо 1 път.
Iwailo
Мнения: 188
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 4:31 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от Iwailo »

Колега,пиши на лично за момичето от Борово,как изглежда?
VanBasten88
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Дек 20, 2022 1:28 pm
Благодарил: 1 път

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от VanBasten88 »

Cactus написа: Сря Сеп 20, 2023 3:59 am 1-200 лв.
2- миньонче, сладуранка в лице, средни силиконови цици, вероятно над 35, нелошо тяло, френско “р”.
3 - българка
4 - в Кръстова вада между мола и околовръстното, хубав апартамент в нова кооперация

Само не разбрах базовата цена ли трябва да споменаваме, щото при тази има и други опции, които малко надвишават четирите стотака.

Иначе мен ме заинтригува манекенката от Младост.
Може ли инфо за мацката
Аватар
nightmaretg
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от nightmaretg »

VIII

1 - 300
2 - Висока, около 180 см. с много големи естествени гърди, слабо тяло, синеока
3, 4 - Рускиня от Естония

За съжаление ще е 2-3 седмици в България
Изображение
elbi_79
Мнения: 62
Регистриран на: Пон Юли 19, 2021 3:13 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 7 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от elbi_79 »

nightmaretg написа: Съб Окт 28, 2023 11:41 am VIII

1 - 300
2 - Висока, около 180 см. с много големи естествени гърди, слабо тяло, синеока
3, 4 - Рускиня от Естония

За съжаление ще е 2-3 седмици в България
Може ли контакт?
Аватар
nightmaretg
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от nightmaretg »

IX

1 - 400
2 - естественна блондинка с манекенска визия
4 - в услугата е включено GFE :)
Изображение
byteman
Мнения: 66
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 18 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от byteman »

Абе колко загорял смотаняк трябва да си за да дадеш повече от 100 лв. - час за каквато и да е курва ? Лапа , смуче , олабва жилата и кой от къде е. Тука нещо или се филмирате или не сте в ред !
razputin
Мнения: 330
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от razputin »

Батенце ти обявите скоро виждал ли си ги ? Къде ще намериш нещо нормално за 100 лв освен ако не е некой космат миризлив бизон
Не всички сме толкова загорели и ни съ ебе нещо различно от мърша щото не си мразиме пишките чак дотам.
Говедо
Мнения: 84
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 49 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от Говедо »

Вярно е. Вече няма нищо ставащо под 150. Това е критичната долна граница, та и даже там е трудно да намериш нещо поносимо. Тия на 120- 100 или надолу са утайка от наркомани, клошари и само може да те пренасочат към групата на онанистите или да залитнеш да ебеш травестити.
Труден е живота на бедните ебачи Санчоооо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
byteman
Мнения: 66
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 18 пъти

Re: Размяна на контакти на качествени, изпровбани ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ

Мнение от byteman »

Не съм санчо и не съм беден , но явно съм чича ви Скруч :) Ще си еба мърши докато ми става ( няма да е за дълго , на 52 съм ) оставям на вас тези убавици !
Публикувай отговор