"Нова в града... истинска... реална"

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Dinko-Dinev
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Дек 15, 2024 12:34 pm
Благодарил: 24 пъти
Благодарен: 25 пъти

"Нова в града... истинска... реална"

Мнение от Dinko-Dinev »

Привет, юнаци!
Предлагам на Вашето внимание стара познайница, най-вече на жителите и гостите на Благоевград и региона – кака Гери.
Със сигурност помните и Вие съдебния казус с нея, господин Мартин Дееблия и ред още други труженички.

https://www.alo.bg/nova-v-grada-istinsk ... a-10694872

Въпросната, гастролираше из нашата мила, родна татковина, като най-вече се задържаше на територията на пловдивска община… Сега се е позиционирала тук в София, та въпроса ми е дали някой я е посетил и какви са му впечатленията?
Предварително благодаря!
Поздрави!
Bachokoljo77
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Яну 20, 2023 6:37 pm
Благодарил: 1 път

Re: "Нова в града... истинска... реална"

Мнение от Bachokoljo77 »

Та тя тук си бръмчеше в студенцки град .После беше бремена изчезна по Пловдив и сега е акостирала пак тук .Бачка добре и корекна
Публикувай отговор