Страница 1 от 1

"Нова в града... истинска... реална"

Публикувано на: Съб Юни 27, 2026 1:22 pm
от Dinko-Dinev
Привет, юнаци!
Предлагам на Вашето внимание стара познайница, най-вече на жителите и гостите на Благоевград и региона – кака Гери.
Със сигурност помните и Вие съдебния казус с нея, господин Мартин Дееблия и ред още други труженички.

https://www.alo.bg/nova-v-grada-istinsk ... a-10694872

Въпросната, гастролираше из нашата мила, родна татковина, като най-вече се задържаше на територията на пловдивска община… Сега се е позиционирала тук в София, та въпроса ми е дали някой я е посетил и какви са му впечатленията?
Предварително благодаря!
Поздрави!

Re: "Нова в града... истинска... реална"

Публикувано на: Съб Юни 27, 2026 2:34 pm
от Bachokoljo77
Та тя тук си бръмчеше в студенцки град .После беше бремена изчезна по Пловдив и сега е акостирала пак тук .Бачка добре и корекна