https://adamieva.info/obiava-4826908/se ... -30-min-20
Някой може ли да каже нещо за това момиче
Търсих някаква информация, но нищо не откривам
Разсадника
Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
-
MasajHepines123
- Мнения: 26
- Регистриран на: Пон Дек 15, 2025 5:25 am
- Благодарен: 18 пъти
Re: Разсадника
Надявам се да не си нов! Това са чисто крадени снимки и най-вероятно е някоя мръсна, смрадлива циганка! Дори да бяха истински, никоя изглеждаща така жена не би си отваряла краката за непознати срещу 20 евро! Най-вероятно е позната курва и си е сменяла обявите и телефона или е някоя незнайна паплач
Re: Разсадника
За снимките е ясно, че не са нейни, личи си, че са изтеглени от интернет
Макар и много рядко, мисля, че все още може да се намери нормално момиче на добра цена, пък и тези с високите цени не са по различни, фалшиви снимки и като отида там, егати прасета
Макар и много рядко, мисля, че все още може да се намери нормално момиче на добра цена, пък и тези с високите цени не са по различни, фалшиви снимки и като отида там, егати прасета
-
MasajHepines123
- Мнения: 26
- Регистриран на: Пон Дек 15, 2025 5:25 am
- Благодарен: 18 пъти
Re: Разсадника
Може и да се намира ама се съмнявам! Ще пусне това нормално момиче алобг или адамиева, ще види че някакви гнусни, не приличащи на нищо циганки искат 80-100 евро минимум и тя ще качи над тях! Цялата история с шибано евро е пумия, все едно мършавите курви и мангалите сводници това са чакали само за да направят цените отвратителни