Привет, юнаци!
Предлагам на Вашето внимание стара познайница, най-вече на жителите и гостите на Благоевград и региона – кака Гери.
Със сигурност помните и Вие съдебния казус с нея, господин Мартин Дееблия и ред още други труженички.
https://www.alo.bg/nova-v-grada-istinsk ... a-10694872
Въпросната, гастролираше из нашата мила, родна татковина, като най-вече се задържаше на територията на пловдивска община… Сега се е позиционирала тук в София, та въпроса ми е дали някой я е посетил и какви са му впечатленията?
Предварително благодаря!
Поздрави!
"Нова в града... истинска... реална"
Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
-
Dinko-Dinev
- Мнения: 83
- Регистриран на: Нед Дек 15, 2024 12:34 pm
- Благодарил: 24 пъти
- Благодарен: 25 пъти
-
Bachokoljo77
- Мнения: 14
- Регистриран на: Пет Яну 20, 2023 6:37 pm
- Благодарил: 1 път
Re: "Нова в града... истинска... реална"
Та тя тук си бръмчеше в студенцки град .После беше бремена изчезна по Пловдив и сега е акостирала пак тук .Бачка добре и корекна