Дебели или стари?

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
gmcg
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юни 21, 2026 5:49 pm

Дебели или стари?

Мнение от gmcg »

Случайно да знаете някоя дебеличка, пухкава или по- възрастна звезда?
ivanavi
Мнения: 62
Регистриран на: Вто Фев 08, 2022 11:05 pm
Благодарил: 106 пъти
Благодарен: 48 пъти

Re: Дебели или стари?

Мнение от ivanavi »

Повечето са все такива бе баце, рипай смело ........ само пароляк да имаш у джебевете они ше почнат да та дират.
Публикувай отговор