Дебели или стари?
Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
-
ivanavi
- Мнения: 62
- Регистриран на: Вто Фев 08, 2022 11:05 pm
- Благодарил: 106 пъти
- Благодарен: 48 пъти
Re: Дебели или стари?
Повечето са все такива бе баце, рипай смело ........ само пароляк да имаш у джебевете они ше почнат да та дират.