Някой с мнение за "Куклата" давам по-точна връзка.

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
RamRam
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Юли 21, 2021 10:40 pm
Благодарен: 5 пъти

Някои с мнение за тази кукла?

Мнение от RamRam »

Kristodorov
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 06, 2025 4:30 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Някои с мнение за тази кукла?

Мнение от Kristodorov »

Цигане-греда. Коментирана е в другия форум
Публикувай отговор